Witaj!

Witamy po przerwie!

 

Chcielibyśmy z największą przyjemnością powitać Cię na nowej stronie naszego studia fotograficznego. Potrzebowaliśmy odrobiny czasu, aby uczynić ją nie tylko naszym portfolio, ale również skutecznym narzędziem do komunikacji z Tobą. Naszym celem jest docierać do Ciebie jak najszybciej, w szczególności z najnowszymi promocjami dla produkty i usługi z naszej, jak zawsze bogatej, oferty.

Oto przedsmak tego, co przygotowaliśmy dla Ciebie na naszej nowej stronie:

 

Internetowa Strefa Klienta

ISK logo

Rejestrując się na naszej stronie, staniesz się członkiem Internetowej Strefy Klienta. Dzięki temu, uzyskasz dostęp do internetowej skrzynki podawczej, która umożliwi Ci w bajecznie prosty sposób wysłać nam swoje zdjęcia. Ponadto, za pośrednictwem poczty e-mail powiadamiany będziesz o wszelkich promocjach, a raz w miesiącu otrzymasz od nas specjalny kupon zniżkowy na Twoje odbitki.

`

 Bezpłatne porady

Chciałbyś doskonalić swoje umiejętności z zakresu fotografii? A może dopiero rozpoczynasz swą przygodę z aparatem i nie wiesz, jak zacząć? Bez względu na to jak długo i jakim aparatem pstrykasz – na naszej stronie znajdziesz mnóstwo praktycznych porad. Jeśli natomiast dręczą Cię dylematy przed zakupem sprzętu foto – bez obaw, doradzimy Ci również i w tej kwestii!

 

Konkursy z nagrodami

Wszyscy lubimy robić zdjęcia – tym bardziej, jeśli możemy zostać za nie docenieni! W najbliższym czasie startujemy z naszą platformą konkursową, na której będzie można zmierzyć się z innymi entuzjastami fotografii. Oceniać będziecie zarówno Wy, jak i nasza ekipa wykwalifikowanych fotografów. Na najlepszych, poza wieczną sławą i chwałą (m.in. poprzez uwiecznienie w galerii zwycięzców 😉 ),czekać będą atrakcyjne nagrody!

 

Jak widać, dzieje się, a dziać będzie się jeszcze więcej. Zostańcie z nami!

ekipa foto|video|mark

Starogard Gdański

Odbitki cyfrowe, fotografia ślubna, zdjęcia w studio, portret, reportaż, fotograf starogard