Poszerz
horyzonty.

Zapraszamy Cię do udziału w wyjątkowej przygodzie.
Zajmujesz się grafiką? Fotografujesz?

Właśnie ruszył nasz
Program stażowy

Co oferujemy?

Wiedzę

Nasz zespół składa się z ekspertów z wieloletnim stażem. Współdziałając z nami, zyskasz ogromny zastrzyk doświadczenia i cennej wiedzy, m.in.  z zakresu fotografii, grafiki komputerowej, aerofotografii, realizacji video, a nawet programowania i webdesignu.

Mentoring

Im szerszy zakres zdolności posiadasz, tym ważniejsze jest ukierunkowanie się na ten szereg zadań, w których czujesz się najlepiej. Dzięki temu zyskasz czas na doskonalenie tych umiejętności, którymi zdołasz zawojować rynek.

Nowoczesny sprzęt

W naszym studio nie uznajemy kompromisów. Regularnie unowocześniamy nasz park maszynowy i poszerzamy go o kolejne cuda techniki. Od aparatów i kamer, przez sprzęt studyjny, po komputery i urządzenia drukujące – u nas zyskasz dostęp do najwyższej ich półki.

Premie gratyfikacyjne

Poza standardowym uposażeniem, oferowanym przez Powiatowy Urząd Pracy, oferujemy Ci dodatkowe premie od efektywności Twej pracy, a jeśli okażesz się cennym członkiem naszej ekipy – zaoferujemy Ci umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach, po odbyciu stażu.

Czego wymagamy?

}

Wiek: do 30 roku życia

Nasz program stażowy adresowany jest dla osób do 30 roku życia. Wynika to w głównej mierze z regulacji i wymagań po stronie Powiatowego Urzędu Pracy.

Talent i pasja

W ramach naszego programu stażowego poszukujemy osób, które zdołały już pozyskać przynajmniej podstawowy zakres wiedzy i minimalnego doświadczenia z zakresu fotografii/grafiki komputerowej/edycji video lub webdesignu. Jeśli przejawiasz szczególne zdolności w którejś z tych dziedzin, gwarantujemy Ci, że przy nas znacząco je rozwiniesz.

Własne portfolio

Jednym z głównych elementów naszej oceny w procesie rekrutacji będzie Twoje portfolio z dziedziny (lub dziedzin), w których udało Ci się zgromadzić zestaw interesujących i pomysłowych prac.

Pozytywne nastawienie

Kolejnym cennym spektrum umiejętności, które mogą Ci pomóc w zdobyciu stażu w naszej firmie, będą m.in. kontaktowość, umiejętność pracy w zespole, pokora, wysokie ambicje, chęć doskonalenia się, jak również umiejętność słuchania, ale też i argumentacji własnych decyzji czy obranego kierunku stylistycznego.

Napisz do nas.

Form is deprecated, please contact the webmaster to upgrade this form.