—Warsztaty—

YouTube i kursy online są świetnym źródłem wiedzy – nie zastąpią one jednak bezpośredniego kontaktu z ekspertem.

Interesujesz się fotografią? Chcesz doskonalić swoje umiejętności z zakresu retuszu zdjęć? Jeśli pragniesz pogłębić swoją wiedzę na powyższe tematy, trafiłeś w dobre miejsce. Organizujemy warsztaty tematyczne, poświęcone podstawom fotografii, wykonywaniu zdjęć w studio, plenery fotograficzne, jak również jednodniowe konferencje z zakresu postprodukcji i obróbki cyfrowej Waszych materiałów foto.

bg camera1 - foto|video|mark - Fotograf Starogard Gdański
IMG 2796 Edit - foto|video|mark - Fotograf Starogard Gdański

Rób świetne zdjęcia, niezależnie od okoliczności.

 Fotografowanie w plenerze daje ogromną swobodę i pozwala na spontaniczne wykorzystanie największej, dostępnej dla ludzkości lampy, jaką jest słońce.

Jednak aby móc w pełni wykorzystać dobrodziejstwa otwartej przestrzeni i naturalnego światła zastanego, przyda się Tobie wiedza oraz garść praktycznych wskazówek, których z chęcią Tobie udzielimy.

Warsztaty:
Fotografia plenerowa
– podstawy

lesny dziad - foto|video|mark - Fotograf Starogard Gdański

Adobe Photoshop bez tajemnic.

 Jeśli korzystasz już z Adobe Photoshop, ale czujesz, że wciąż brakuje Ci znajomości pewnych funkcji, jakie oferuje, te warsztaty będą dla Ciebie idealnym uzupełnieniem dotychczas uzyskanych umiejętności. Photoshop to potężne narzędzie – jeśli opanujesz pełnię jego możliwości, zrozumiesz, że w postprodukcji fotograficznej nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych.

Warsztaty:
Adobe Photoshop bez tajemnic
– Poziom II